Metin 2 vytváření postavy

16. ledna 2010 v 19:23 | metin2.cz |  Metin 2
Existuje více herních světů, každý z nich má několik kanálů (CH). V každém světě si můžeš vytvořit až tři postavy, se kterými můžeš v daném světě hrát a vyvíjet je. Samozřejmě můžeš hrát jen s jednou postavou zároveň.
Na rozdíl od pevně určených herních světů můžeš se svou postavou přepínat mezi různými kanály. V rozmezí jednoho kanálu můžeš jednat s jinými hráči, bojovat s nimi dohromady nebo proti sobě navzájem a zažívat dobrodružství.
S hráči, kteří jsou ve stejné době na jiném kanálu, můžeš přesto přes chat komunikovat a domluvit se s nimi například na společnou hru na určitém kanálu.
Mezi různými herními světy nelze ani komunikovat, ani přepínat.
Potom, co jsi zvolil herní svět (server) a kanál, klikni na "OK", zadej ID-jméno a heslo a potvrď kliknutím na "spojit".


Napřed musíš zvolit jednu z třech říší a pak si můžeš vytvořit postavu. V této říši začneš hrát. Klikni na "Vytvořit".


Vyber si jednu říši a klikni na "Zvolit". Dostaneš se k volbě druhu postavy.


Můžeš si vybrat ze čtyř typů postav. Každá z nich má jiné vlastnosti. Tyto vlastnosti mají především vliv na chování postavy v boji.
S červeně zobrazenými tlačítky můžeš zvolit svou postavu. Když se v popředí nezobrazí žádaná postava, můžeš si zvolit vzhled vlevo v okně (zelené značení) - rozhodni se 1 a 2. Nakonec ještě potřebuješ pro svoji postavu jméno. Až jej zvolíš, stiskni "Vytvořit", a vdechni své postavě život. Kliknutím na "Start" se dostaneš do hry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominik Dominik | 30. září 2010 v 19:11 | Reagovat

vyberte si říši červenou (shinsoo) je best :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama