Diablo II Zajímavosti

16. listopadu 2009 v 15:02 | Jokomo |  Diablo II LoD

Zajímavosti

Zde v této sekci jsou a doufám že budou zajímavosti ve hře, na které se přišlo.

Boj zblízka s kuší a lukem

"Normálně si dám do slotu kuši Hellrack, šipky --> přeměním se na vlkodlaka, a normálně s tou kuší útočím NABLÍZKO bez spotřeby šipek, a mám všechny bonusy z Fury atd., takže kuše po přeměně na vlkodlaka (i na medvěda) funguje jak nějaký klasický Hammer nebo Meč. Prostě útočím s tou kuší nablízko a nebere mi to žádné šipky, jakoby jsem bouchal pažbou od kuše :)), akorát za werewolfa se bouchá pařáty. Funguje to i s lukem."

Jak využít Town portál

"Když vybijete Baalovi přisluhovače v Throne of Destruction, tak Baal pude portálem do Worldstone Chamber, ale nechoďtě hned za ním. Nejprve si vytvořte Town portál. Protože když vás náhodou Baal zabije, tak se objevíte ve městě a budete muset teleportem z Worldstone Keep 2 jít zase až do Worldstone Chamber. A když vás Baal zabije třeba už po čtvrtý, tak vás to přestane bavit opakovaně tam chodit. Takže když vytvoříte Town portál a Baal vás zabije, tak ve městě i po vaší smrti portál zůstane, takže se tam můžete vrátit hned. Takhle to můžete udělat znovu a znovu dokud Baal nebude mrtvý. Dá se to využít u všech Aktových bossů, třeba u Diabla nebo u Duriela je to taky kus cesty. Může se to vlastně použít ve všech různých lokacích, kde je to od teleportu daleko."

Ten nejlepší rare předmět z questu Horadric Malus

"Generování rare předmětu z Q Horadric Malus v 1. aktu - Dojděte pro kladivo do Monastery barracks, poté, co vezmete kladivo a vrátíte se zpět do tábora, uložte hru a odevzdejte kladivo, dejte Charsi jakýkoliv normal (bílý) item, který chcete vylepšit. Pokud vám padne nepotřebná věc, jděte do windows dejte CTRL+ALT+DELETE a vypněte hru, aniž byste jí s novým itemem ukládali, poté, co znovu načtete hru, v inventáři máte znovu horadric kladivo a Charsi čeká na odevzdání, můžete to opakovat do té doby, než vám padne item vašich snů.
P.S.: Tento trik funguje v jakékoliv části hry, kde dostáváte nějaký předmět. Jestli-že hrajete multiplayer na serveru/realmu, tento trik vám nepujde."

Jak od Anyi koupit předmět dle přání?

"Trik na zakúpenie rukavíc + 3 jewelin and spear skills alebo, +3 bow and crossbow skills a neake tie rukavice pre assasinku sa tiez najdu ale nie trap skills ...Takže, v 5. akte ked zachranite Anyu z Frozen River tak vam dá za úlohu zabit Nihlathaka. Tak ho nezabíjajte. Prídete k Anye dáte trade (obchod) a pozeráte si rukavice, ak tam nebudú tak skoncíte trade a vojdete do červeného portálu, hneď prídete naspeť a znovu dáte trade. Toto opakujete pokiaľ nenájdete čo potrebujete :) Mám to odskúšané na obtiažnosti hell na iných obtiažnostiach nie, ale domnievam sa, že na normále bude dávať +1 a na nightmare +2. Na obtiaznosti hell som vždy do 10 minút našiel tie správne rukavice.
Takto sa daju získať rôzne veci od NPC trade postáv, napríklad Asheara v 3. akte predáva rukavice a topánky + beter chance to find magic items až do výšky 40%!!! ale tu je postup trocha iný chodíte k waypintu a portnete sa do nejakej inej lokácie a prídete naspeť... kôli generácii trade itemom je 100% zaručené, že nájdete co hľadáte (na single player to funguje vždy a internete to funguje pokial ste v danom akte sám)."

Jak zabít Mephista bez jediné utržené rány

"Takže toto je trik ktorý vám zaručí, že sa vás Mephisto vôbec nedotkne pričom ho vy zabijete :) Stačí si ho nalákať k schodom a potom už len kúzlit podľa toho akú máte Sorceress (blizzard, meteor prípadne fire ball, glacial spike...) funguje to aj na Amazonku, lenže musíte miestnost napravo obíst. pripojil som screen a pomyselnú čiaru kde ste v bezpečí."
Mephisto bug

Baal Quest

"Když u Baala vylákáte jeho guardiany daleko od něho nejlíp za tu místnost, kde Baal je a dál, tak pak je nemusíte zabíjet. Baal uteče do World Stone Chamber, a máte volnou cestu bez třeba zbytečného umíraní. Ovšem je potřeba před tímto tahem vyčistit celé patro od ostatních monster. Plátí to spíše na singla, na multi vetšinou při více lidech padnou jenom se objeví, na druhou stranu pokud chcete xp, tak je tato volba špatná, každý ví, že za Baalovy guardiany je mnoho XP. Rozhodnuti je na vás."

Vzteklina působící přes dveře a barikády v 5. Aktu

"Přišel jsem na zajímavost v Diablo 2 LoD, ale je pouze pro druida v 5. Aktu. Když stojím za dveřmi např. v mrazivé tundře, tak když do těch dveří kousnu vzteklinou, tak nepřátelé, kteří stojí za těmi dvěřmi, jsou tímto poraněni nebo i zabiti, aniž by na mne zaútočili."
Zajímavosti - zabití nepřátel přes dveře v 5. Aktu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominika Dominika | 17. října 2010 v 19:40 | Reagovat

:-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama