Diablo II Obchod

16. listopadu 2009 v 13:19 | Jokomo |  Diablo II LoD

Obchod


Trade - bežné obchodování

ZlatoV Diablu 2 jsou v podstatě dva druhy obchodování. První z nich probíhá mezi hráčem a obchodníkem, který je zpravidla někde ve městě. V každém městě je alespoň jeden obchodník, přičemž někdy se od sebe navzájem liší tím, že prodávají odlišné věci. Někteří obchodníci například prodávají jen elixíry, někteří naopak jen zbraně či brnění. Zde jsou konkrétní obchodníci v jednotlivých městech:
  • Rogue Encampment (1. akt) - Akara ,Charsi, Gheed
  • Lut Gholein (2. akt) - Elzix, Fara, Lysander
  • Kurast Docks (3. akt) - Alkor, Asheara, Ormus, Hratli
  • Pandemonium Fortress (4. akt) - Halbu, Jamella
  • Harrogath (5. akt) - Anya, Larzuk, Malah, Nihlathak

Gamble - hazard

ObchodnikZvláštním typem obchodování je hazard (ve hře pod pojmem Gamble). V porovnání s bežným obchodem (Trade) je mnohem dražší, jelikož jde o jakýsi obchod "naslepo". Hráč totiž nevidí žádné vlastnosti ani kvalitu předmětu, ví jen, o jaký předmět se jedná (např. brnění nebo meč). V pokročilejších fázích hry hráč navíc ani neví, zda jde o Normal, Exceptional či Elite předmět (více o předmětech v sekci Předměty).
Stejně jako je tomu u bežných obchodníku, i tady se v každém městě nachází alespoň jeden obchodník poskytující hazardní obchod. Ve výše uvedeném seznamu jde o NPC postavy, které jsou napsány kurzívou.

Obchodování mezi hráči

Druhý zpusob obchodování, který v Diablu II je, se odehrává mezi hráči samotnými. To se samozřejmě týká jen hry více hráčů (viz. sekci Multiplayer pro více informací o hře více hráčů). Ve hře je možné s hráčem obchodovat po vzájemné domluvě. Ta probíhá ve speciálním okně a samozřejme také pomocí chatu přímo ve hre. S danými předměty, které jsou určené ke směně, musí oba hráči souhlasit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama